Frequently asked questions

Яке призначення CUBITO?


Авторська ідея - використовувати CUBITO на розсуд власника. Традиційно на дерев'яній колоді люди сидять, ставлять на нього улюблені речі, використовують як столи для чаювання, підставка для книг, світильника біля ліжка. Спробуйте CUBITO в горизонтальній площині - дерев'яна колода дуже круто виглядає в будь-якому інтер'єрі. Сміливо експерементуйте і ви знайдете сюжет до вподоби.
Скільки важить CUBITO?


CUBITO виготовлений зі справжнього масиву дубу або ясеня в залежності від колекції. Ці породи дерев мають дуже високу щільність та міцність. Один CUBITO в розмірі 250 х 250 х 500 мм важить орієнтовно 20 кг.
Чи можете додати до CUBITO епоксидної смоли?


Автор не є прихильником використання епоксидних смол в якості заливочних матеріалів. Це пов'язано з прагненням використовувати матеріал таким, який його вже зробила природа. На думку автора дерев'яна колода в запропонованій формі вже ідеальна без використання допоміжних синтетичних матеріалів.
З яких матеріалів зроблений CUBITO?


Автор працює лише з дубом та ясенем. На його думку все що виготовлено з цих порід дерев живе вічно. В якості сировини використовуються аварійні, фаутні дерева, лісний сухостій. Майстер дає нове життя деревам, які приречені на загибель, перетворюючи їх в елементи інтер'єру.
Який термін виробництва CUBITO?


З моменту розміщення замовлення та оплати на сайті можете ставити лічильник на 7 календарних днів. Впродовж цього періоду Автор виконає всі необхідні маніпуляції з деревиною, відправить адресну посилку з Вашим унікальним CUBITO, а "Нова Пошта" виконає доставку в будь-яку точку України безкоштовно.
Чи можу я замовити інші розміри дерев'яної колоди?


Так, можете, але при наявності сировини відповідного розміру. Для уточнення деталей прохання писати в чат на сайті або контактувати з Автором будь-яким інши зручним для Вас способом.